O firmie Firma Voltrans Spółka Jawna jest kontynuacją i rozwinięciem firmy Voltrans spółki cywilnej. Firma Voltrans spółka cywilna rozpoczęła działalność w 2004 r. jako firma zajmująca się przewozem mleka dla Spółdzielni Mleczarskiej ''MLEKPOL'' w Grajewie. Chcąc poszerzyć swoją działalność związaną z rolnictwem podjęliśmy współpracę z firmą KORBANEK Sp. z o.o. Od 2008 r. prowadzimy sprzedaż ciągników FENDT i MASSEY FERGUSON należących do AGCO Corporotion, maszyn rolniczych SULKY, MONOSEM, BERTHOUD, GREGOJRE-BESSON, JF-STOLL oraz polskich wiodących producentów.
Do dyspozycji klientów posiadamy autoryzowany punkt sprzedaży maszyn rolniczych, części zamiennych oraz serwis. W 2012 r. przekształciliśmy się w firmę Voltrans sp.j. poszerzając usługi transportowe.
Dysponujemy Pomocą Drogową do przewożenia maszyn rolniczych i naczepami typu firana, kontener. Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym. Nasi kierowcy to doświadczeni pracownicy z wieloletnią praktyką. Gwarantujemy profesjonalne wykonywanie powierzonych zadań.