Części zamienne
AGCO jest światowym liderem, który koncentruje się na projektowaniu, produkcji i dystrybucji maszyn rolniczych. AGCO wspiera bardziej produktywne rolnictwo poprzez pełną gamę ciągników, kombajnów, maszyn do zbioru siana, opryskiwaczy, systemów produkcji białek, a także części.
Produkty AGCO sprzedawane są w pięciu podstawowych markach: Chellenger, Fendt, GSI, Massey Ferguson, Valtra i są rozprowadzane przez 3150 niezależnych dealerów i dystybutorów w ponad 140 krajach na całym świecie.
Handel detaliczny jest dostępny poprzez AGCO Finance dla wykwalifikowanych nabywców. Zróżnicowany asortyment, globalny zasięg oraz rozwiązania technologiczne pozwalają klientom nie tylko przetrwać, ale także się rozwijać.

Dział sprzedaży części:
85/7380474 , kom. 606 854 583
Kramp, jest jednym z największych w Europie i najszybciej rozwijających się hurtowników w branży technicznej. Będąc kompleksowym dostawcą, wyróżnia się na rynku ponieważ jako specjalista w branży technicznej i strategiczny partner oferujemy także wartość dodaną. Dzięki produktom, usługom i serwisowi bezpośrednio przyczynia się do wzrostu wydajności Twojego przedsiębiorstwa. Ułatwianie i zwiększanie wydajności pracy klientów, to filozofia, która z jednoosobowej firmy z Varsseveld w Holandii uczyniła jednego z największych w Europie hurtowników w branży technicznej. Jako kompleksowy dostawca części zamiennych, usług technicznych oraz rozwiązań biznesowych Kramp jest strategicznym partnerem dla przedsiębiorstw z branży rolniczej, ogrodniczej i zajmujących się gospodarką leśną oraz pracami ziemnymi, a także OEM. Dużą zaletą dla klientów jest kompleksowy i kompletny asortyment, duże stany oraz przemyślane koncepcje logistyczne. 20 filii w 16 krajach i 1300 pracowników zapewnia dostęp do odpowiednich części zamiennych zawsze i wszędzie.

"Granit Parts to bogata oferta produktów i profesjonalna obsługa klienta. Nasz jedyny w swoim rodzaju asortyment, obejmuje zarówno części najpopularniejszych marek, jak i własne marki: Granit oraz Agtech. Naszym klientom oferujemy dodatkowo profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa technicznego i działań marketingowych."